PŘEDNOSTI

RYCHLOST A PRECIZNOST STAVBY

Montované dřevostavby Natura Space se připravují v našich výrobních halách, tedy s vysokou přesností a kvalitou. Na místě stavby se pouze sestavují z předem připravených dílů. Díky tomu je stavba domu velmi rychlá a minimalizuje chyby při samotné realizaci. Předání domu k užívání garantuje Natura Space smluvně do 70 dnů od termínu zahájení stavby.2ZÁKLADY DOMU

Domy Natura Space jsou zakládány moderní technologií zemních vrutů, na kterých je základový rošt z modřínových hranolů. Tento systém chrání dům proti vlhkosti, eliminuje povinnost radonových zkoušek, urychluje stavbu, která je založena za 1 den, a spoří finance klienta. 


VÝSTAVBA ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Systém vyvinutý v Natura Space umožňuje pro všechny typy domů tzv. suchou montáž bez použití těžké techniky, což umožňuje výstavbu po celý rok.


OTEVŘENÝ PROSTOR

Domy Natura Space nabízí jedinečný otevřený prostor interiéru s otevřenou galerií po celé délce domu, vysokými stropy a centrálním schodištěm. Vnímání velikosti interiéru umocňuje výjimečné velkoformátové okno v obývací části, které zajišťuje plynulý přechod z interiéru na rozhlehlou terasu. 


Natura Space drevostavby otevreny prostor


NÍZKÁ SPOTŘEBA

Všechny typy domů konceptu Natura Space splňují podmínku nízkoenergetických domů, tzn. mají spotřebu tepla do 50 kWh/m2/rok. Příkladem optimální konfigurace (tepelné čerpadlo, rekuperace, trojskla) je dům Natura Space 6x9 m o celkové spotřebě veškerých energií ve výši 7 500,- Kč / rok. 

 

ZDRAVÉ BYDLENÍ A ICOOL  

Natura Space nabízí konstrukční systém splňující parametry zdravého bydlení, tedy bez formaldehydů, a samozřejmě také spoustu chytrých technologií, které zajišťují kvalitní a zdravé prostředí v interiéru. 

 
Na českém trhu je však jedinečná naše nabídka inteligentního systému řízení domu iCOOL. Jedná se o systém vytvořený přímo pro domy konceptu Natura Space, který dokáže propojit všechny systémy v domě (topení, větrání, chlazení, svícení, stínění, zabezpečení, měření spotřeby apod.), přitom rozlišuje letní a zimní režim, reaguje na otevření oken, venkovní teplotu a osvit, změnu sazby elektrické energie apod., a tím zajišťuje velmi pohodlné a zdravé bydlení.

Více informací o inteligentním systému iCool na www.icool.cz.

barvy tablet icool


MOŽNOST DODATEČNÉHO ZVĚTŠENÍ

Koncept Natura Space, díky zakládání domů na zemních vrutech a široké nabídce rozšiřujících modulů, umožňuje velmi snadno zvětšit dispozici kdykoliv i dodatečně dle měnících se potřeb klienta. "Dům, který roste s Vámi".

 

DŮM ŠETRNÝ K PROSTŘEDÍ  

Založení na zemních vrutech zaručuje šetrný přístup k životnímu prostředí. Nevyžaduje použití těžké techniky, je vhodné ve strmých terénech a trvá pouze 1 den. Navíc eliminuje povinnost radonových zkoušek, chrání dům proti vlhkosti a samozřejmě šetří finance majitele domu. Natura Space preferuje přírodní materiály a klientům nabízí venkovní obklady z modřínových latí.

Natura Space drevostavby setrny prostredi


PEČLIVOST  

Základem stavby domu Natura Space je vždy pečlivě zpracovaný projekt, který pracuje nejen s domem, ale také s pozemkem, na kterém dům bude stát. Díky této přípravě, preciznímu zpracování ve vlastních dílnách, vlastní vyvinuté technologii iCool a kvalitním materiálům dosahují domy Natura Space optimálních tepelných zisků ze slunečního záření a nepotřebují žádnou větší údržbu během své životnosti. V domech Natura Space je radost žít.